KONST / Litografier / Färglitografi 10141136
nr 1014 1136
Kjell Lönnå
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Kjell Lönnå (f. 1936), HC-upplaga, signerad, mm; 25x32
Kjell Lönnå, svensk konstnär född 1936.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 januari 2016
kl 19:38:01
20/1 00:24:40